اجاره ون با راننده

021-22541272 در ساعات اداری 

اجاره ون با راننده در تهران و شهرستانها

(کلیک کنید) لیست ون ها همراه با عکس ها و قیمت ها (کلیک کنید)

قیمت اجاره ون تویوتا هایس 2015 در اختیار در تهران و شهرستانها ( اصفهان، یزد، شیراز) 1/200/000 تومان

قیمت کرایه ون هیوندا اچ 350 گشت شهری در تهران و شهرستانها: 1/500/000 تومان.

اینجا مرکز اجاره ون است، محلی که برای اولین بار در چند سال گذشته ایجاد گردیده تا بصورت تخصصی در زمینه اجاره ون با راننده و اجاره ون بدون راننده فعالیت کند.

اجاره ون معمولا و 99% مواقع با راننده می باشد. پرداخت هزینه ورود به محدوده طرح ترافیک، تامین وعده غذایی راننده و البته محل اقامت برای سفر به شهرستانها از تعهدات اجاره کننده می باشد که، در قبال آن می تواند بابت هر شب جای خواب و صبحانه 150 هزار تومان و هر وعده غذایی 25 هزار تومان پرداخت نمایند.

کرایه ون با راننده

هزینه سوخت برعهده شخص و شرکت اجاره دهنده می باشد و پیش بینی آن در قیمت از قبل انجام گرفته است.

بر خلاف حالت بدون راننده که تعهد تصادفات، و خلافی خودرو به عهده اجاره کننده می باشد در اجاره ون ها با راننده هیچگونه تعهد خاصی بر عهده اجاره کننده نبوده و شرایط اجاره آن که در اجاره بدون راننده بسیار دشوار است در این حالت بسیار آسان و حتی تلفنی نیز امکان پذیر است. پرداخت هزینه سوخت در اجاره خودرو بدون راننده نیز برعهده اجاره کننده می باشد.

همانطور که برای هر کسی محسوس است سالهاست که استفاده از مینی بوس های قدیمی برای جا به جایی کمتر و استفاده از ون ها رایج تر شده است،

کوچکتر و راحت تر بودن ون ها و در خیلی مواقع مقرون به صرفه تر بودن آنها اولویت انتخاب مردم گردیده، ضمن اینکه برای استفاده تعداد کمتر انتخاب مناسبتری از هر لحاظ نیز هست.

اجاره ون با راننده در مدلهای ون تاکسی( ون های عمومی)، ون هایس، ون بنز و ون هیوندا در حال حاضر رایج و در کنار آن ها هنوز مینی بوس ها نیز فعالیت می کنند. ( برای اطلاعات بیشتر بر روی اسم ون ها کلیک کنید)

کرایه ون با راننده در تهران

تماس : 72306-021 و 22541272- 021 ( اجاره ون با راننده در تهران و شهرستانها)

در زیر مدلهای رایج ون در ایران که هم اکنون برای ارائه به مشتریان مهیا می باشد را ملاحظه بفرمایید.

کرایه ون سبز
اجاره ون تاکسی
اجاره ون هیوندا
کرایه ون هیوندا H350
کرایه ون بنز
کرایه ون با راننده
اجاره ون هایس
اجاره ون با راننده

لطفا به تنوع ونها در عکسها دقت فرمایید: