admin بدون دیدگاه

“اجاره ون بنز مدل ویتو”

قیمت اجاره بنز ویتو برای گشت شهری تهران 400/000 تومان (تا سقف 10 ساعت)

قیمت اجاره بنز VITO برای ترنسفر فرودگاه امام خمینی (ره) 240/000 تومان.

ون بنز ویتو (VITO):

علیرغم توقف واردات بنز ویتو و با اینکه فقط مدل های قدیمی آن تا مدل 2009 در بازار اجاره خودرو یافت می شود اما این خودرو هنوز طرفداران خاص و قدیمی خویش را دارد.

یکی از عمده دلایله استفاده و تقاضا برای این ونه بنز قابلیت چرخش یک ردیف از صندلی ها یش بوده و جزء معدود ون هایی است که در بازار فعلی بطور فابریک و کارخانه ای این قابلیت را دارد. که بصورت 2 ردیف 3 تایی رو در رو که در عکس نشان داده شده می باشد.

در کنار این توضیحات باید یا داوری کرد مه این حالت صندلی ها برای سفر های کوتاه شاید کمی لاکچری بنظر بیاید اما برای سفر های کمی طولانی تر باعث می شود تا مسافرینی که چشم انداز به پشت ماشین دارند یعنی پشت به جهت اصلی جاده و راننده نشسته اند دچار حال تهوع و سرگیجه شوند.

از طرفی برخی از اشخاص با درکه این موضوع که تصمیم به ایجاد خلاقیت و حل مشکل محدودیت واردات خودرو داشته اند اما متاسفانه در اقداماتی غیر استاندارد صندلی های خودروهایی چون ونه هایس را برداشته و با دیزانی زیباتر صندلی های مبله و .. در خودرو استفاده کرده اند که این موضوع هرچند زیبا اما کاملا غیر استاندارد است.

در اینجا یاداوری می کنم که فراموش نکنید که شرکت های بزرگه خودرو سازی حتما به همچین مسائلی اندیشیده اند و انجام ندادن این اقدامات از طرف کارخانه های خودرو سازی خود نشان درست نبودن این موضوع می باشد.

در فرودگاه  امام خمینی و در بخش CIP در حال حاضر چندین دستگاه ون تویوتا وجود دارد که 2 عدد صندلی پشت به راننده در آن قرار دارد، یاداوری می کنم که این خودرو ها در فضای کوچک و مسیر کوتاه بین هواپیما تا ترمینال CIP فقط تردد دارند.

تماس با 09123145992

پیشگام رهنورد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *