admin بدون دیدگاه

اجاره ون با راننده

اجاره ون با راننده در تهران و شهرستانها

(کلیک کنید) لیست ون ها همراه با عکس ها و قیمت ها (کلیک کنید)

اینجا مرکز اجاره ون است، محلی که برای اولین بار در چند سال گذشته ایجاد گردیده تا بصورت تخصصی در زمینه اجاره ون با راننده و اجاره ون بدون راننده فعالیت کند.

اجاره ون معمولا و ۹۹% مواقع با راننده می باشد. پرداخت هزینه ورود به محدوده طرح ترافیک، تامین وعده غذایی راننده و البته محل اقامت برای سفر به شهرستانها از تعهدات اجاره کننده می باشد که، در قبال آن می تواند بابت هر شب جای خواب و صبحانه ۱۵۰ هزار تومان و هر وعده غذایی ۲۵ هزار تومان پرداخت نمایند.

کرایه ون با راننده

هزینه سوخت برعهده شخص و شرکت اجاره دهنده می باشد و پیش بینی آن در قیمت از قبل انجام گرفته است.

بر خلاف حالت بدون راننده که تعهد تصادفات، و خلافی خودرو به عهده اجاره کننده می باشد در اجاره ون ها با راننده هیچگونه تعهد خاصی بر عهده اجاره کننده نبوده و شرایط اجاره آن که در اجاره بدون راننده بسیار دشوار است در این حالت بسیار آسان و حتی تلفنی نیز امکان پذیر است. پرداخت هزینه سوخت در اجاره خودرو بدون راننده نیز برعهده اجاره کننده می باشد.

همانطور که برای هر کسی محسوس است سالهاست که استفاده از مینی بوس های قدیمی برای جا به جایی کمتر و استفاده از ون ها رایج تر شده است،

کوچکتر و راحت تر بودن ون ها و در خیلی مواقع مقرون به صرفه تر بودن آنها اولویت انتخاب مردم گردیده، ضمن اینکه برای استفاده تعداد کمتر انتخاب مناسبتری از هر لحاظ نیز هست.

اجاره ون با راننده در مدلهای ون تاکسی( ون های عمومی)، ون هایس، ون بنز و ون هیوندا در حال حاضر رایج و در کنار آن ها هنوز مینی بوس ها نیز فعالیت می کنند. ( برای اطلاعات بیشتر بر روی اسم ون ها کلیک کنید)

کرایه ون با راننده در تهران

تماس : ۷۲۳۰۶-۰۲۱ و ۲۲۵۴۱۲۷۲- ۰۲۱ ( اجاره ون با راننده در تهران و شهرستانها)

در زیر مدلهای رایج ون در ایران که هم اکنون برای ارائه به مشتریان مهیا می باشد را ملاحظه بفرمایید.

کرایه ون سبز

اجاره ون تاکسی

اجاره ون هیوندا

کرایه ون هیوندا H350

کرایه ون بنز

کرایه ون با راننده

اجاره ون هایس

اجاره ون با راننده

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *