admin بدون دیدگاه

  “محافظ شخصی”

بادیگارد

محافظ شخصی

از دیگر خدمات خاص مجموعه پیشگام رهنورد تامین نیروی نگهبان و محافظ شخصی برای شرکتها و ساختمان ها و اشخاص مهم است.

بادیگارد

تامین نیروی نگهبانی برای موسسات، شرکتها، اقامتگاه، ساختمان های مسکونی، اشخاص ( به صورت بادی گارد) و حتی محافظ شخصی است, که البته می بایست فعالیت شما مغایر با قوانین جمهوری اسلامی نباشد.

محافظت از محل کار، مقابله با خطرات احتمالی از قبیل مزاحمین، طلب کاران، حفظ امنیت اجتماعی در شرکت هایی که ارباب رجوع زیادی دارند.

تامین نیروی نگهبانی برای اقامتگاه، ساختمان ها و شرکت هایی که اتباع خارجی و پرسنل خارجی دارند از خدمات دیگر مجموعه ما است.

نگهبانان مجهز به شوکر، گاز اشک آور و مجوز های لازم برای حمل و استفاده این سلاح ها می باشند.

بادیگارد

در کنار این سرویس ها شرکت ها می توانند برای مهمانان مهم، هنر پیشه ها، خواننده ها، کنسرتها، سمینارها، عروسی ها و یاحمل پول نقد زیاد و موارد خاص از نیروهای محافظتی ما برای موارد کوتاه مدت تر نیز استفاده کنند. (محافظ شخصی یا بادیگارد)

هزینه های استفاده روزانه از نیروهای محافظ شخصی بسته به نوع کار شما از روزی 400,000 تومان تا روزی 1,200,000 تومان می باشد.

*برای نیروهای نگهبانی ثابت از محل کار یا منازل و اقامتگاه ها برای هر نیروی انسانی ماهیانه 2,500,000 تومان شامل کل روزهای ماه بدون تعطیلی دریافت خواهد شد. که بسته به شرایط محیطی و کارشناسی محل شما تعداد نگهبان مورد نیاز مشخص خواهد شد.

*ساعت کار برای هد نگهبان 8 ساعت تعریف شده است و برای پوشش 24 ساعته برای منزل مسکونی و موارد مشابه نیاز به گزینش 3 نگهبان خواهد بود.

پیشگام رهنورد – لطفاً برای ارتباط و تماس با ما روی گزینه تماس با ما در زیر کلیک کنید.

تماس با ما

021-22541272

021-22572970

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *