admin بدون دیدگاه

اجاره خودرو در ایران

قیمت اجاره خودرو در ایران

امروزه به دلیل تنوع در تولید خودرو های مختلف و اینکه همه روزه خودرو های جدیدی وارد کشور میشود امکان اینکه بتوانیم ماشین های مختلف را خریداری کنیم میسر نیست به همین دلیل برای اینکه بتوانیم ماشین های جدید را امتحان کنیم و تجربه جدیدی به دست بیاریم و لذت جدیدی را کسب کنیم میتوانیم به راحتی با رنت کردن ماشین این امکان را برای خود فراهم کنیم. شرایط اجاره خودرو در هر شهر و هر شرکت با شرکت دیگر متفاوت میباشد  امروزه کمپانی های مختلفی برای اجاره خودرو های مختلف به وجود آمدند که جایز است با تحقیق در باره ی کمپانی های مختلف بتوانیم بهترین و معتبرترین شرکت را برای گرفتن خوردوی مناسب پیدا کنیم.

اجاره خودرو تشریفاتی،اجاره خودرو با راننده،اجاره خودرو بدون راننده،اجاره خودرو دربستی

برای همه انسان ها ممکن است پیش بیاید که برای مدت محدودی نیاز به یک خودرو ی لوکس و مدرن داشته باشند و یا همچنین برای سفر های کاری و یا خانوادگی خود نیاز به یک خودروی راحت و لوکس داشته باشند تا بتوانند سفر خوبی را کنار عزیزان خود تجربه کنند.

برای این کار نیازی نیست تا یک خودروی گران قیمت و لوکس خریداری کنند بلکه میتوانند توسط شرکت ایران ون که دارای سال ها تجربه در زمینه رنت ماشین و دارای تیمی با تجربه و فعال و رانندگانی مسلط در این زمینه را دارا میباشد،ماشین مورد نیاز شما را در کمترین زمان در اختیار شما مشتریان عزیز میگذارد.

– قیمت اجاره خودرو در ایران

برخی از نمونه های خودرو های تشریفاتی پیشگام رهنورد شامل: ( با راننده)

اجاره ماهانه (تومان اجاره هفتگی (تومان) اجاره روزانه (تومان) نوع خودرو
۹,۰۰۰,۰۰۰ ۲,۱۰۰,۰۰۰ ۳۵۰,۰۰۰ سوناتا
۱۳,۵۰۰,۰۰۰ ۳,۲۰۰,۰۰۰ ۵۰۰,۰۰۰ سانتافه
۲۷,۰۰۰,۰۰۰ ۷,۰۰۰,۰۰۰ ۱,۰۰۰,۰۰۰ بنزs
۲۲,۰۰۰,۰۰۰ ۵,۰۰۰,۰۰۰ ۸۰۰,۰۰۰ لندکروز

قیمت ها تا پایان ۱۳۹۷

برای اطمینان از موجود بودن خودرو کلیک کنید.

همچین شرکت ایران ون برای مسافرین عزیز با هر تعداد نفرات مختلف ماشین مناسب با ظرفیت مورد نظر مشتریان فراهم کرده است

از جمله ماشین هایی که مشتریان میتوانند از این کمپانی تهیه کنند؛ ون در انواع مدل های مختلف با ظرفیت های متفاوت ، مینی بوس،میدل باس،اتوبوس های وی آی پی و … در اختیار شما قرار میدهد.تنها کافیست که برای رزرو ماشین مورد نیاز خود تنها ۲۴ ساعت قبل تماس بگیرید و ماشیم مورد نیاز خود را کرایه کنید.

شرکت ایران ون بادر اختیار گذاشتن  خودرو با راننده و بدون راننده همواره در تلاش است که بهترین خدمات را به مشتریان عزیر در بیشتر استان های کشور ارائه دهد.

تماس با ما:

لطفا در ساعات اداری با شماره ۷۲۳۰۶-۰۲۱ تماس بگیرید. در صورت ضرورت درخواست تا قبل از ۹ شب با شماره ۳۱۴۵۹۹۲-۰۹۱۲ نیز می توانید تماس داشته باشید.

قیمت اجاره خودرو در ایران.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *