admin ۱ دیدگاه

“سامانه نیمه راه”

برای سفر ارزان تر حداقل 24 ساعت قبل از سفر: آدرس مبدا، تعداد مسافرین، نوع ماشین در خواستی و شهر مقصد را به تلگرام شماره موبایل 3145992-0912 یا ID تلگرام @rental_van ارسال نمایید.

فراموش نکنید که برای سفر ارزان با 50% تخفیف باید کمی خوش شانس باشید، در غیر اینصورت لازم به رزرو یک ماشین و پرداخت کامل هزینه خواهد بود.

رانندگانی که تمایل به عضویت در سامانه نیمه راه را دارند از طریق لینک وارد گروه شوند: https://t.me/nimerahzamini

  • توضیحات

“سامانه آزمایشی نیمه راه چیست”

سال های متمادی از ارائه خدمات به مردم عزیزمان می گذرد و با توجه به گذر زمان و آمیخته شدن تکنولوژی با زندگی از یک سو و پایین آمدن استطاعت مالی بسیاری از مردم از سوی دیگر، در صدد آن برآمده ایم تا گامی جدید در جهت خدمت به هموطنان در مسیر حمل و نقل مسافران برداریم.

و اما در سامانه (آزمایشی) نیمه راه قصد بر این است تا مسافرانی که تمایل به داشتن سفر مقرون به صرفه تری دارند فعلا فقط برای رفت یا برگشت از شهری به شهر دیگر و برای استفاده از خودرو های دربستی مانند اتوبوس ، مینی بوس و ون های توریستی در سامانه نیمه راه ثبت نام کنند تا خودروهایی که خالی در مسیر رفت یا بازگشت از شهری هستند فقط با دریافت 50% مبلغ مسافرین مورد نظر را به مقصد خود انتقال دهند.

شرکت پیشگام رهنورد این موضوع را در چند ماه مورد بررسی و تحقیق قرار داده و به اطمینان رسیده تا این موضوع می تواند بسیار برای همکاران بخش های حمل و نقل نیز مفید باشد، چرا که این موضوع قطهعا نی تواند باعث ازدیاد سفر ها شه و ضمن کمک به خانواده ها برای سفر های دسته جمعیه اقتصادی تر به مردم عزیزمان کمک کند تا بیشتر و با هر بودجه ای بتوانند به سفر بروند.

در واقع این امر مشابه تور های لحظه آخری است. ماشین هایی که از سفر بدون مسافر بر می گردنند حالا هم مسیر خالیه برگشت را مبلغی دریافت می کنند و هم به جامعه مردمی کمکی برای سفر های ارزانتر کرده اند.

توجه این موضوع نیز حائز اهمیت است که قطعا زمانی نسبتا طولانی خواهد برد تا این سامانه نیز مانند اسنپ، تپسی و الو پیک جای خود را باز کند و حتما کسانی که تا بحال مسیر باز گشت را با مسافر و با رقم کامل هزینه سفر می پیمودند خوشحال نخواهند بود، اما باید در نهایت به این باور نیز رسید که هر کسی در جایگاه خدمت به خلق روزی کسب می نماید و زمانی موفقیت واقعی همراه هر فعالیتی خواهد شد که نیت واقعی آن کمک به مردم باشد.

سامانه نیمه راه کار خود را هم اکنون در ابعاد کوچک تر آغاز نموده و امید است تا با لطف پروردگار مان هر چه سریعتر پله های پیشرفت را پیموده و کمکی به خانواده هایی شود که سخت تر می توانند به سفر بروند.

رای سفر ارزان تر حداقل 24 ساعت قبل از سفر: آدرس مبدا، تعداد مسافرین، نوع ماشین در خواستی و شهر مقصد را به تلگرام شماره موبایل 3145992-0912 یا ID تلگرام @rental_van ارسال نمایید.

فراموش نکنید که برای سفر ارزان با 50% تخفیف باید کمی خوش شانس باشید، در غیر اینصورت لازم به رزرو یک ماشین و پرداخت کامل هزینه خواهد بود.

شرکت پیشگام رهنورد

— One Comment —

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *