“اجاره خودرو با راننده” اجاره خودرو

اجاره خودرو با راننده شخصی رایجترین  و متداول ترین روش اجاره در کشورمان می باشد.

پرداخت نکردن هیچگونه هزینه ای اعم از هزینه سوخت یا عوارضی، نداشتن مسئولیتی در قبال جریمه یا تصادفات احتمالی و بعلاوه داشتن یک راننده شخصی خوش برخورد و حرفه ای از مزایای اجاره خودرو با راننده می باشد.

آسان ترین راه برای کرایه اتومبیل در هر زمان و لحظه، اجاره با راننده می باشد، در این روش شما نیازی به عقد قرار داد یا دادن ودیعه به شرکت نداشته و حتی چند ساعت زودتر چه در ایام تعطیل و چه در ایام هفته می توانید به راحتی خودروی مورد نظرتان را اجاره کنید.

رانندگانی که به این منظور استخدام می شوند همگی دوره های مهارتی خاصی را برای انجام سرویسهای شما عزیزان گذرانده اند. تمامی این راننده ها در کنار دوره های فنی دوره های روانشناسی کار ، مشتری مداری، زبان انگلیسی و دیگر دوره های آموزشی مهارتی و ایمنی را گذرانده اند.

نکته: در انتها شما را از این موضوع نیز مطلع می کنم که با توجه به اینکه متاسفانه ار آنجا که سوء استفاده از اجاره خودرو ها بدون راننده زیاد بوده است؛

شرکت های اجاره خودرو سیاست را بر این نهاده اند که اجاره خودرو با راننده را با شرایط و قیمت مناسب تری در اختیار مشتریان قرار بدهند تا اجاره خودرو با راننده برای مشتریان مناسبتر و منطقی تر گردد.

برای اطلاعات بیشتر از انواع و قیمتهای اجاره خودرو ها به بخش دانلود کاتالوگ  و یا لیست قیمت اجاره خودرو ها مراجعه بفرمایید.

پیشگام رهنورد ایرانیان –

اجاره خودرو با راننده تهران